loader

Zalety botów

Dlaczego boty?

 • Redukcja kosztów
 • Wzrost jakości
 • Wielojęzykowość
 • Praca 24/7
 • Nowe kanały
 • Czas reakcji
talkie-image

Boty posiadają szereg zalet, które czynią je komunikacją przyszłości:

 • Redukcja kosztów – boty automatyzują komunikację, w szczególności prostszych zapytań. Dzięki temu ograniczają liczbę wymaganych osób do obsługi. Im więcej zapytań obsługujesz obecnie, tym większą masz możliwość redukcji kosztów.
 • Wielojęzykowość – Boty potrafią mówić w różnych językach. Dzięki temu możesz dotrzeć do klientów na całym świecie, nie martwiąc się o utrzymanie zespołu mówiącego wszystkimi językami świata.
 • Praca 24/7 – Boty pracują non-stop. Nie mają urlopów, zwolnień, świąt, ani “złych dni”.  Bez przerwy służą Twoim klientom. 
 • Czas reakcji – Boty gwarantują natychmiastowy czas odpowiedzi, który jest prawie niemożliwy do zapewnienia w przypadku obsługi przez człowieka. 
 • Nowe kanały komunikacji – Boty pozwalają Ci dotrzeć i obsłużyć nowe kanały komunikacji, co jest w szczególności istotne dla młodszych klientów.
 • Wzrost jakości – Boty pozwalają poprawić jakość rozmów z klientami. Bot do każdego klienta ma cierpliwość, nie denerwuje się, a nawet potrafi dostosować podejście do klienta. 
talkie-image
O nas

Czym jest proBOT?

ProBOT to zespół entuzjastów botów. Specjalizujemy się w doradztwie, wdrożeniach oraz utrzymaniu botów tekstowych oraz głosowych. Wykorzystujemy technologie wiodących firm w świecie botów dopasowując narzędzia do potrzeb klienta. Szeroki zakres obsługiwanych technologii jest naszą najważniejszą przewagą, gdyż nie sprzedajemy “jedynego właściwego” rozwiązania, ale możemy dopasować technologię i dostawcę do konkretnej potrzeby klienta. Jednocześnie  umożliwia to nam również synergię automatyzacji różnych kanałów komunikacji. Po wdrożeniu utrzymujemy boty, tak aby rozwijać ich umiejętności oraz skuteczność komunikacji. 

Zespół proBOT

talkie-image
talkie-image
Usługi

Zakres usług

Chatbot / Messanger / LiveChat

Klasyczny bot to chatbot, w dowolnej odsłonie – na stronie, Help Desk, Messanger (by Facebook), aplikacji, a ostatnio również Business Chat (by Apple). Zasada działania bazuje na komunikacji tekstowej, jednak zakres możliwości różni się w zależności od kanału i technologii. ProBOT pomoże Ci stworzyć bota na dowolną platformę integrując je z Twoimi bazami wiedzy oraz systemami.

Telefon / Centrale / VoIP

Boty mogą być wykorzystane do rozmów telefonicznych z Twoimi klientami. Boty mogą inicjować rozmowę oraz odbierać połączenia od klientów. Bot może zastąpić sekretarkę i przekierować do właściwego działu lub obsłużyć w najpopularniejszych tematach. Jakość głosu i rozmów w ostatnim czasie znacząco wzrosła. ProBOT pomoże Ci utworzyć bota głosowego do obsługi telefonicznej.

Emaile / Systemy zgłoszeń / Tickety

Technologię i rozwiązania stosowane dla botów tekstowych, można też wykorzystać do obsługi emaili. Bot może automatycznie segregować emaile i automatycznie odpowiadać na najpopularniejsze tematy. Technologia automatyzacji emaili rozwija się szybko i można oczekiwać dużej automatyzacji. ProBOT pomoże Ci zautomatyzować proces obsługi zapytań email.

Google Assistant / Siri / Alexa

Asystenci głosowi już zdobyli serca klientów, w szczególności w krajach angielskojęzycznych. Jakość rozmów w innych językach szybko nadgania wiodący język angielski i można się spodziewać wzrostu popularności w Polsce. ProBOT utworzy dla Ciebie asystenta dla dowolnej platformy – Google Assistant, Siri, Alexa.

Doradzamy

Ocenimy czy warto wykorzystać boty i wybierzemy najlepsze rozwiązania

Wdrażamy

Kompleksowe wdrożenie wraz z integracją z dowolnym systemem

Utrzymujemy

Zapewnienie ciągłości działania oraz rozwój umiejętności botów

Technologia

Obsługiwane technologie

Podejście

Dlaczego my?

Podejście biznesowe

Wszystkie nasze działania są nakierunkowane na szybkie osiągnięcie wymiernych rezultatów.

Oparte na danych

Rekomendacje bazują na podstawie analiz zachowań klientów i użytkowników.

Przy wykorzystaniu technologii

Wdrażamy najlepsze technologie w świecie botów, które pozwalają osiągać najlepsze rezultaty.

talkie-image
Klienci

Opinie klientów